AGA Ochranná síť 400 cm na 8 tyčí

Aga Ochranná síť 400 cm na 8 tyčí Horní ochranná síť je důležitou součástí a nezbytným bezpečnostní prvkem Vaší trampolíny. V případech, kdy dojde k její opotřebení, poškození,...
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 599 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 269 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• RYCHLOST PŘI VYŘÍZENÍ
    • MŮJ VÝBĔR DOPRAVY.DPD NEBYLA SCHOPNA JIŽ 10 DNÍ DORUČIT ZÁSILKU.V DNEŠNÍ DOBĔ NĔCO NESKUTEČNÉHO.JSME DOMA 24 HOD.A VŽDY JEN OZNÁMENÍ VE SCHRÁNCE,ŽE JSME NEBYLI ZASTIŽENI!!!!

DOPRAVU VYBÍREJTE S ROZVAHOU.DPD NEDOPORUČUJI!!!

• Super

• síť perfektně pasuje ,
    • má jistící přezky přes zapínací zip
    • je zjevně vymyšlena tak, aby pasovala na různé typy trampolín od různých výrobců
    • součástí sítě nejsou ochranné mirelonové trubice na tyče, ty se kupují zvlášt

Doporučuji nekupovat zbytečně drahé ochranné trubice na tyče, zakoupil jsem za pár kaček ve vodoinstalatérství mirelon na vodovodní trubky- perfektně na tyčích sedí a ochrannou funkci splňuje za daleko nižší cenu.

Aga Ochranná síť 400 cm na 8 tyčí

V případech, kdy dojde k její opotřebení, poškození, či protržení, je nutné síť vyměnit za novou, vzhledem k zachování bezpe

• RYCHLOST PŘI VYŘÍZENÍ

DOPRAVU VYBÍREJTE S ROZVAHOU.DPD NEDOPORUČUJI!!!

• Super

• síť perfektně pasuje ,
    • má jistící přezky přes zapínací zip
    • součástí sítě nejsou ochranné mirelonové trubice na tyče, ty se kupují zvlášt

• , zakoupeno v Svět-trampolín

• nahradila naši starou protrženou síť

protože tu síť potřebujeme